Щоб ваш самоскид, лісовоз, автонавантажувач міг спокійно працювати при великих навантаженнях і непередбачених умовах, потрібно дійсно підібрати дуже потужні шини. Вибір потрібно здійснювати за всіма правилами і грунтуючись на особливостях вашого чотириколісного друга.

Характеристики зображення протектора

Як тільки ви один раз визначили, який елемент і навіщо потрібен, вважайте, що ви назавжди вирішили проблему:

  1. Поздовжні ребра – незалежно від конструкції, призначені для забезпечення стійкості транспортного засобу.
  2. Грунтозачепи – не прив’язані до форми, сприяють забезпеченню зчеплення і хороших тягових параметрів навіть на поганій дорозі.
  3. Канавки – також здатні відокремити один елемент від іншого. Якщо у гуми для легкових авто і мікроавтобусів дані елементи відіграють величезну роль не в одній функції шини, то в покришках для більше вантажів вони не так важливі. На думку виробника, зобов’язані перешкоджати появі каменів в гумі.
  4. Ламелі – досить тонкі, різної форми, іноді досить глибокі отвори на виступаючих деталях протектора. Оскільки у використанні великих вантажівок швидкісні режими відсутні, то ламелирование гуми для автомобілів, що працюють на будівництві, в індустріальних і сільськогосподарських організаціях, практично не використовується.

Характерні риси деяких варіантів застосування

Гума у ​​трактора, на якій присутні діагональні грунтозацепи у багато разів підвищує прохідність і тягові можливості службової техніки в різні сезони. Всі робочі транспортні засоби (особливо трудящі на поле) мають гуму з подібним протектором.

Покришки, в основі яких лежать різні блоки, як правило. Застосовується на самоскидах і вантажівках. А для даної техніки важливі не тільки тяглові можливості, але ще і хороша стійкість, якщо машина рухається з величезною швидкістю.

Для тракторів, деяких вантажівок і лісовозів потрібно добре продумане зображення протектора. В даному випадку на величезні діагональні грунтозацепи, крім головних функцій важливо ще і вміння вчасно попередити пошкодження поверхні покришки. Дуже важливо обирати шини та диски на будь-який транспортний засіб відповідально. Так, не тільки можна довше користуватися гумою, а й отримати більшу безпеку автомобіля.

Навантаження під час роботи може бути дуже серйозною, тому і потрібен хороший малюнок протектора. Гума з схожим зображенням показана для автонавантажувачів, важких лісовозів і потужних тракторів. Такі шини повинні служити довше, отже вони повинні бути більш якісні. Шини для авто в Україні повинні бути стійкі до зносу, також не повинно бути величезної шуму. Це два основних плюса якісних покришок для великих автомобілів. Шини повинні мати рівну поверхню, і тоді машина зможе легко пересуватися і перевозити вантаж. Підбір шин по авто на tyreclub.com.ua.

от Newson

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *